Czasdzieci.pl patronuje Rodzinnej Marce Roku!

CzasDzieci.pl to wiodący portal skierowany do rodziców dzieci od 0 do 14 roku życia. Od blisko dwunastu lat podpowiada rodzicom, jak spędzić czas z dzieckiem. Grupa redaktorów wyszukuje, sprawdza i rekomenduje najbardziej wartościowe oferty Kulturalne. Czasdzieci.pl poleca także jako alternatywę rozwojowe zabawy do przeprowadzenia w domu lub wyjazdy rodzinne poza miasto. Portal dba szczególnie o rzetelność informacji oraz rozwojowy charakter udostępnianych rodzicom inspiracji.

CzasDzieci.pl to nie tylko organizacja czasu dziecka. Rodzice znajdą tu także wiele artykułów dot. wychowania i rozwoju malucha, a grupa 28 ekspertów odpowiada online nieodpłatnie na pytania i wątpliwości z zakresu psychologii, logopedii, neurologii, dietetyki, pedagogiki i wychowania dziecka.

Na uwagę zasługuje największy w polskim Internecie dział dot. książki dla dzieci współtworzony pod czujnym okiem redaktorów przez same dzieci oraz rodziców recenzentów.

ksiazki_nastornepng

CzasDzieci.pl to przestrzeń także dla najmłodszych. W strefie dzieci - maluchy mogą bezpiecznie bawić się i uczyć.

Wyróżniającym jest duże zaangażowanie portalu CzasDzieci.pl w akcje społeczne i edukacyjne oraz podejmowanie własnych inicjatyw jak akcje: http://www.sloneczniki.czasdzieci.pl, http://www.czytactakalejak.pl/ 

Charytatywną działalność portalu CzasDzieci.pl potwierdza utworzenie na początku 2012 r. Fundacji Czas Dzieci, która ma za zadanie rozszerzyć działalność portalu o akcje na rzecz rozwoju dzieci z rejonów wsi, małych miasteczek oraz obszarów społecznie i geograficznie peryferyjnych. Fundacja jest współorganizatorem Festiwalu Literatury dla Dzieci oraz Mecanasu Dziecięcych Talentów 

Portal jest laureatem X edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.