Projekt Rodzinna Marka Roku-Jakość i Zaufanie organizowany jest we współpracy z licznymi mediami lifestylowymi i informacyjnymi. 

Ogólnopolska promocja firmy/ marki i dotarcie do milionów odbiorców to wybrane korzyści płynące z udziału w projekcie Rodzinna Marka Roku.

 

Rodzinna Marka Roku w mediach


 

„Rynek Zabawek” to profesjonalny magazyn dla specjalistów z branży zabawek, gier i hobby. Pismo odpowiada na rosnące potrzeby firm, idealnie sprawdzając się w roli rynkowego łącznika między producentem, dystrybutorem, handlem a konsumentem. Fachowe media (magazyn drukowany, portal RynekZabawek.pl, Facebook), oparte na doświadczeniu, wiedzy, pomysłowości oraz sieci branżowych kontaktów w Polsce i za granicą, dostarczają informacji niezbędnych do prowadzenia przedsiębiorstwa, zacieśniają relacje biznesowe i otwierają nowe perspektywy

CzasDzieci.pl to wiodący portal skierowany do rodziców dzieci od 0 do 14 roku życia. Od blisko dwunastu lat podpowiada rodzicom, jak spędzić czas z dzieckiem. Grupa redaktorów wyszukuje, sprawdza i rekomenduje najbardziej wartościowe oferty Kulturalne. Czasdzieci.pl poleca także jako alternatywę rozwojowe zabawy do przeprowadzenia w domu lub wyjazdy rodzinne poza miasto. Portal dba szczególnie o rzetelność informacji oraz rozwojowy charakter udostępnianych rodzicom inspiracji.

 

Serwis Przedszkola.edu.pl to jeden z największych portali skierowanych do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Szukacie odpowiedniej placówki dla swojej pociechy? Zajrzyjcie na stronę www.przedszkola.edu.pl, by przejrzeć oferty przedszkoli, żłobków, sal zabaw oraz klubów malucha. Dodatkowo, znajdziecie tam ciekawe porady dotyczące wychowania dzieci, scenariusze zajęć, zapowiedzi imprez dla całej rodziny, kolorowanki, a także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dziecko Najlepsza Inwestycja to przewodnik po rynku produktów i usług przeznaczonych dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0-12 lat. Zawiera aktualne, pochodzące bezpośrednio od producentów informacje na temat produktów wraz z ich cenami, zdjęciami oraz stronami www. Uzupełnieniem części produktowej są porady dotyczące zdrowia, pielęgnacji i wychowania, żywienia, urządzania pokoju oraz praktyczne informacje o tym, w jaki sposób ciekawie i twórczo spędzać czas z dziećmi.

 

E-SZKRAB jest portalem stworzonym z myślą o Rodzicach i ich Dzieciach. Serwis zawiera wiele cennych informacji związanych z szeroko pojętym rodzicielstwem - począwszy od ciąży, po narodziny dziecka i jego dalsze wychowywanie. Na forum Rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami oraz znajdują odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Współpracują z Ekspertami z różnych dziedzin, którzy dzielą się z Czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. w zakresie żywienia dzieci czy też urządzania im domowej przestrzeni. Piszą dla nich także blogujący Rodzice. 


INNE PROJEKTY