Antidotum Plus od InterRisk to pełna ochrona zdrowia dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Choroby są naturalną częścią naszego życia. Jednak każdorazowe zachorowanie wiąże się z obawą o bezpieczeństwo. Gdy zachoruje bliska nam osoba, jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, aby jej pomóc i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie problemu. Dlatego tak istotne jest, aby posiadać indywidualną polisę ubezpieczeniową, która zapewni dostęp do lekarzy i badań specjalistycznych.

Ubezpieczenie Antidotum Plus w InterRisk daje możliwość bieżącego monitorowania zdrowia swojego i  rodziny oraz bezgotówkowej realizacji świadczeń medycznych. Dziecko można ubezpieczyć już od chwili narodzin. Klienci mogą skorzystać z szerokiego spektrum lekarzy specjalistów, dzięki czemu znajdą pomoc w tym obszarze, którego potrzebują. Zakres ubezpieczenia, w zależności od wybranego wariantu, może zawierać takie świadczenia, jak: badania laboratoryjne i diagnostyczne, prowadzenie ciąży, rehabilitację, rezonans magnetyczny, tomografię komputerową czy wizyty domowe. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia także infolinia medyczna dostępna całodobowo każdego dnia.

Co więcej, świadczenia medyczne realizowane są bezgotówkowo w ponad 1400 placówkach na terenie całego kraju. Indywidualne ubezpieczenie kosztów leczenia Antidotum Plus zapewnia wysoki standard usług realizowany przez doświadczonych lekarzy w gabinetach specjalistycznych wyposażonych w nowoczesny sprzęt.
3InterRisk A RMR2020jpg

InterRisk wie, jak ważny jest łatwy dostęp do ubezpieczenia. Dlatego oferuje swoim Klientom minimum formalności przed jego zakupem. Nie ma konieczności wypełniania ankiety medycznej, dzięki czemu z ochrony ubezpieczeniowej można skorzystać bez zbędnej zwłoki. Nie ma też znaczenia, jak liczna jest rodzina. Każdy z członków rodziny może korzystać z ubezpieczenia w formie rodzinnej w stałej cenie. Ponadto, na świadczenia medyczne nie ma karencji.

Profilaktyka w zakresie zdrowia jest niezwykle istotna. Dlatego warto zapewnić najbliższym jak najwyższy standard opieki medycznej. Pozwoli to na bieżąco monitorować stan zdrowia dzięki możliwości skorzystania z porady najlepszych lekarzy wielu specjalizacji. Ubezpieczenie zdrowotne Antidotum Plus w InterRisk zapewni poczucie bezpieczeństwa i spokoju o zdrowie tych, na których nam zależy najbardziej.

www.interrisk.pl