Bezpieczna podróż z dzieckiem ze SmartKidBelt!

logo SKB copyjpg

Smart Ki Belt - Bezpieczeństwo dzieci w podróży

Zapewnienie bezpieczeństwa dziecku w aucie to obowiązek każdego kierowcy i rodzica. Zazwyczaj należy on do rodziców, którzy powinni być świadomi wszystkich podstawowych zasad bezpiecznego podróżowania z maluchem. Dowiedz się, jak chronić dzieci podczas jazdy autem, aby uniknąć niebezpieczeństwa w czasie podróży. Poznaj nowoczesne, bezpieczne rozwiązania, takie jak Smart Kid Belt, dzięki którym Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne podczas jazdy, niezależnie od tego, czy podróżuje autem, taksówką czy autobusem.

Foteliki, podkładki i bezpieczna alternatywa

 Smart Kid Belt - urządzenie przytrzymujące dla starszych dzieci w wieku od 4 do 12 lat, ważących od 15 do 36 kg jest alternatywą dla fotelików i podkładek, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci w każdego typu pojazdach, czyli również w taksówkach, samochodach z wypożyczalni czy autobusach. To niewielkich rozmiarów urządzenie, którego montaż jest niezwykle szybki, pasuje ono do każdego modelu samochodu, a cena jest odpowiednia na każdą kieszeń. Dzięki Smart Kid Belt możesz bezpiecznie posadzić trójkę dzieci na tylnej kanapie nawet małego samochodu.

Smart Kid Belt wpinany jest w samochodowy pas bezpieczeństwa i odpowiednio dostosowuje jego długość w odcinku lędźwiowym oraz obojczykowym do wzrostu dziecka. Urządzenie to daje możliwość bardzo dokładnego dopasowania go do wzrostu dziecka, dzięki czemu „ rośnie razem z dzieckiem” i może być używane przez wiele lat. Waży jedynie 120 gram i jest najmniejszym na świecie urządzeniem do bezpiecznego przewożenia dzieci. Smart Kid Belt został wymyślony przez Polaków, jest produkowany w Polsce i opatentowany w 130 krajach

Smart Belt Kid możemy schować w samochodzie, ale równie łatwo zmieści się w plecaku czy torebce.

 Smart Kid Belt posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE 4404 tak jak wszystkie foteliki oraz jest zgodny z przepisami o Ruchu Drogowym ( art. 39 Kodeksu Drogowego pkt 3 ) i nie dostaniesz za niego mandatu !