BiFix Rodzinną Marką Roku 2018

Firma BiFIX Wojciech Piasecki Sp. J. to rodzinna firma z ponad 25-letnią tradycją, w której kolejne pokolenia tworzą z pasją produkty najwyższej jakości. Firma zajmuje się produkcją herbat ziołowych, owocowych, zielonych, czarnych i czerwonych. Ich misją jest produkcja wysokiej jakości herbat dla całej rodziny na bazie naturalnych surowców. Posiadają własne plantacje owoców. Współpracują również z wieloma polskimi gospodarstwami rolnymi z terenów ekologicznych. Ich produkty znane są na rynku pod marką Bi fix, kojarzoną z najlepszą jakością oraz umiarkowaną ceną.

            Od lat firma stara się sprostać wymaganiom swoich Klientów, wprowadzając na rynek nowe produkty charakteryzujące się unikalnymi kompozycjami smakowymi oraz wyjątkowymi właściwościami. Swoim Klientom dają to, co natura stworzyła najlepszego. Na rodzinnym stole nie może zabraknąć herbat Bi fix, które są idealnym dopełnieniem chwil spędzonych z najbliższymi.


nastronejpg

            W szczególności polecają Kompozycje 6 smaków – zestawy herbat owocowych pełnych słonecznego blasku, zielonych i ziołowych o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych oraz czarnych o silnym, aromatycznym zapachu stworzonych specjalnie dla wymagających koneserów.

http://www.bifix.pl/