Delma nagrodzona Rodzinną Marką Roku 2018

Delma to marka produktów do smarowania pieczywa obecna w polskich domach od ponad 20 lat. Doceniana i wybierana przez konsumentów ze względu na doskonały i delikatny smak oraz szeroki wybór wariantów. Kanapki z Delmą znikają w mig z talerzy, a ich przygotowanie jest dziecinnie proste, ponieważ Delma ma konsystencję idealną do smarowania tuż po wyjęciu z lodówki. Walory Delmy docenia ponad 5 milionów gospodarstw domowych, delektując się nią przy rodzinnym stole. Zwłaszcza, że marka wciąż poszerza portfolio produktu.


Delma_SDK_KV_pion_ENG_v4a_DTPJPG

Marka Delma angażuje się również w działania wpływające na poprawę warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki w szkolnych stołówkach oraz kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych i edukację w zakresie niemarnowania żywności. Marka jest inicjatorem programu społeczno-edukacyjnego „Extra Szkolna Stołówka”, w którym szkoły mogą wygrać remont stołówki o wartości 30 000 zł. W dwóch edycjach programu, dzięki marce Delma, 10 szkolnych stołówek zmieniło się w jasne, kolorowe i funkcjonalne przestrzenie.

Delma_extrastolowkajpg

Smak, przystępna cena, a także działania społeczno-edukacyjne sprawiły, że Delma zdobyła tytuł Rodzinnej Marki Roku 2018.

https://www.extrastolowki.pl/#