Domowa Apteczka nagrodzona Rodzinną Marką Roku 2018!

FIRMA DOMOWA APTECZKA ISTNIEJE JUŻ OD 15 LAT. JEST OD ZARANIA FIRMĄ RODZINNĄ I Z CAŁKOWICIE POLSKIM KAPITAŁEM. ICH MISJĄ JEST WYTWARZANIE PRODUKTÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z POPULARNYCH WŚRÓD APTEK I PACJENTÓW KATEGORII PROZDROWOTNYCH, O BOGATYCH SKŁADACH, W ROZSĄDNYCH CENACH.

Pragną, aby ich produkty zawierały składniki wspomagające naturalne funkcje organizmu w zgodnie z najnowszą wiedzą naukową, poszukują również nowych trendów, komponując składniki preparatów w oparciu o najnowsze badania i opracowania naukowe. Swoje produkty starają się udoskonalać tak aby przynosiły Państwu nową jakość w stosunku do obecnych już na rynku odpowiedników.

Istotne jest że produkty Domowej Apteczki wytwarzane są „na miejscu”, w oparciu o własną produkcję, zaopatrując się o najwyższej jakości surowce od renomowanych dostawców. Zainwestowali w budowę nowego i nowoczesnego zakładu produkcyjnego, który właśnie powstaje w przemysłowej strefie Grodziska Mazowieckiego.

W ofercie Domowej Apteczki znacząco wyróżniają się trany do picia.

Zalety tranu są od dawna znane i cenione. Tym niemniej, wprowadzając te produkty do swojej oferty, chcieli zaproponować ich nową formułę.

schemat FB  internet certyfikat jakoscipng

Dzięki ich zdeterminowanej pracy, stworzyli smaczne emulsje, pozbawione zapachu i smaku ryby. Są obecnie jedynym producentem na rynku, któremu się to udało. Jest to gigantyczna wartość dodana, zwłaszcza w przypadku podawania preparatu dzieciom, którym produkt musi smakować. Zatem ich tran występuje w kilku odmianach smakowych: malina, mango z brzoskwinią, cytryna oraz owoców tropikalnych. Linia emulsji tranowych właśnie otrzymała certyfikat jakości Narodowego Instytutu Leków.

schemat FB  internet Nr 1 w tecie smaku 3png

Ich trany znane są w Polsce ale również produkują je na eksport.

Właścicielami i pomysłodawcami marki Domowa Apteczka są Andrzej Sadkowski & Ewa Kata-Sadkowska

Prywatnie rodzice 4 dzieci.


https://domowaapteczka.pl/

https://www.facebook.com/domowaapteczka/