Hotel Złoty Groń- jeśli szukasz luksusu w Beskidach!

ZtyGro_logojpg

Hotel Złoty Groń leży w Beskidach w pięknej Istebnej, położony na malowniczym wzniesieniu Złoty Groń. Niezwykła lokalizacja pozwala cieszyć się krystalicznym powietrzem i widokiem sięgającym horyzontu we wszystkich kierunkach. Wysokość Złotego Gronia wynosząca 710 m n.p.m. daje szansę dostrzec z wielu pokoi w pogodny dzień panoramę Tatr. Wszystko to sprawia, że nasz hotel w Istebnej jest jednym z piękniej położonych górskich obiektów w tej części Beskidów.

Hotel Złoty Groń zrodził się z marzeń i miłości do gór. Lokalna tradycja, historia i tożsamość Beskidów zarówno dotycząca sztuki, jak i kultury kulinarnej stała się dla nas kopalnią inspiracji. Wiele lat przygotowań i tworzenia oraz weryfikowania planów pozwoliło stworzyć miejsce, które opowiada nowoczesnym językiem o tradycji i kulturze regionu, oferując jednocześnie oczekiwany przez Gości odpoczynek.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bogaty wachlarz imprez i atrakcji. Organizujemy m.in. niezapomniane wesela w Beskidach, szkolenia, konferencje, spotkania rodzinne oraz inne sezonowe wydarzenia. Oferujemy restaurację kuszącą wyszukanymi daniami wzbogaconymi o lokalne produkty, karczmę regionalną z potrawami Beskidu Śląskiego. Zachęcamy do skorzystania ze strefy Wellness z basenem i saunami oraz strefy SPA z szeroką gamą zabiegów. W hotelu zaprojektowaliśmy szereg obszernych i bogato wyposażonych części wspólnych i przestrzeni dla dzieci, takich jak kącik zabaw, małpi gaj, pokój gier. Część pokoi i apartamentów posiada balkony i tarasy idealne na wieczorne kolacje, spotkania w gronie przyjaciół lub rozmowy biznesowe.

Jesteśmy dumni, że dzięki rodzinnej atmosferze, którą staramy się budować i kompetencji całego personelu, coraz większe grono Gości Hotelu Złoty Groń wielokrotnie wraca w nasze progi.

ZtyGro_zdjcie 2jpg

ZotyGro_zdjcie 5jpg

 


Hotel Złoty Groń został otwarty w grudniu 2015 roku w Beskidach w miejscowości Istebna. Wnętrze nowoczesnego hotelu zawiera elementy góralskiej kultury. Obiekt dysponuje 40 pokojami, restauracją, karczmą, salą bankietową, strefą Wellness & SPA oraz miejscami zabaw dla dzieci. Oferuje swoim gościom pobyty indywidualne, spotkania biznesowe, konferencje, wesela, przyjęcia rodzinne. Zapewniamy szereg atrakcji takich jak wyciąg narciarski., boisko wielofunkcyjne, wypożyczalnia quadów i rowerów, kids klub, zewnętrzny plac zabaw. Hotel Złoty Groń jest obowiązkowym punktem na mapie każdego gościa chcącego poznać piękno malowniczych Beskidów.

 http://www.hotelzlotygron.pl/