Lionelo czyli coś dla wszystkich maluchów!

Lionelo to tworzona z pasją i dbałością o dobro najmłodszych marka, należąca do grupy BrandLine Group, której główne siedziby mieszczą się w Polsce i Holandii. Kreuje produkty dla niemowląt i dzieci, a sprzedaż swoich produktów prowadzi na terenie Europy.

lionelo-bastiaan  kopiajpg

Misją Lionelo jest dostarczanie bezpiecznych, komfortowych i modnie zaprojektowanych produktów. Podczas całego procesu produkcji, kierują się podstawowymi wartościami rodziny: bezpieczeństwem, troską i rozwojem. Właśnie na tych kluczowych filarach budują swoją działalność.

lionelo-casper  kopiajpg

Z najwyższą starannością dobierają projekty, podwykonawców oraz materiały z których tworzone są ich produkty. Zachowują się odpowiedzialnie względem konsumentów, społeczeństwa, w którym funkcjonujemy.

W swoich produktach wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, mające na celu zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

lionelo-koen  kopiajpg

Rozwijają się wspólnie ze swoimi klientami. W swojej ofercie posiadają produkty takie jak foteliki samochodowe, wózki, łóżeczka czy też barierki bezpieczeństwa. Nieustannie poszerzają ofertę i ulepszają sprawdzone produkty, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rodziców i dzieci.

 Partnerami LioneloŚwiadoma Mama, z którą współtworzą cykl edukacyjnych wywiadów dla przyszłych i obecnych rodziców oraz hotel Dolina Charlotty - do dyspozycji gości oddają nianie elektroniczne, rowerki biegowe oraz wózki spacerowe.

lionelo-theo 1  kopiajpg

https://lionelo.com/