Pielęgnacja włosów zimą? Z Schauma pójdzie jak z płatka!

Przesuszone? Łamliwe? Pozbawione blasku?

Jak dbać o pielęgnację włosów zimą, by przywrócić im witalność?

Po pierwsze: NAWILŻAJ 

Gwałtowne zmiany temperatur i ciężkie nakrycia głowy nie służą naszym włosom. Powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach dodatkowo potęguje przesuszanie skóry, która potrzebuje ukojenia. Zadbaj o to! Wybieraj kosmetyki zapewniające właściwy poziom nawilżenia, a Twoje włosy odzyskają sprężystość i będą wyglądać zdrowo cały rok - także zimą!  

Po drugie: ODŻYWIAJ 

Zimą dostarczamy organizmowi mniej witamin i minerałów. Cierpią na tym włosy, których kondycja wyraźnie się pogarsza. Na szczęście z pomocą przychodzą nam różne szampony i odżywki wzbogacone specjalnymi kompleksami odżywczymi. Ich regularne stosowanie powinno przynieść widoczne rezultaty.  

Po trzecie: WZMACNIAJ 

W przypadku słabych włosów podatnych na wypadanie, warto poradzić się trychologa, aby znaleźć przyczynę problemu. Zimą nie zaszkodzi wybór szamponów i odżywek z dodatkiem biotyny, która pomaga zabezpieczyć włosy przed łamaniem się. Zwracaj też uwagę na kosmetyki z naturalnymi ekstraktami i olejkami roślinnymi – mogą wspierać Twoją kurację wzmacniającą i poprawić stan skóry głowy. 

TRZY POTRZEBY – jedno rozwiązanie 

Postaw na kompleksową pielęgnację i sięgnij po produkty Schauma, które troszczą się kondycję włosów całej rodziny. Wegańskie formuły wzbogacone o mikroskładniki - znane z właściwości nawilżających, wzmacniających i odżywiających - zapewniają silne i zdrowo wyglądające włosy od nasady aż po same końce. Wybierz linię dopasowaną do potrzeb kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku.

Rodzinna_Marka_2020_Schauma_post_FB5  kopia 2jpg

Zaufaj Rodzinnej Marce Roku 2020 – wybierz Schauma!


kolazjpg