Rodzinna Marka Roku 2020 Finał edycji! Najlepsze produkty, usługi, rozwiązania z myślą o rodzinie!

To był niezwykły rok! II edycja Rodzinnej Marki Roku, projektu w którym nagradzane są najlepsze marki stworzone z myślą o rodzinie, była absolutnie wyjątkowa. Szczególny czas, ogromne zainteresowanie plebiscytem, najwyższej jakości produkty i usługi marek ubiegających się o tytuł Rodzinnej Marki Roku 2020

Rodzinna Marka Roku to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. Adresat Rodzinnej Marki Roku to konsument na miarę XXI wieku- nowoczesny, pełen pasji, szukający optymalnych rozwiązań dla siebie i swoich bliskich. To dla nich stworzone są marki oferujące najlepsze produkty i usługi, nagrodzone tytułem Rodzinna Marka Roku 2020

Na szczególne uznanie zasługują zdobywcy nagród specjalnych Family Star-najlepsze marki wyłonione z grona Laureatów tytułu Rodzinna Marka Roku 2020  

Nagroda Family Star to wyraz uznania i uhonorowania za wysiłek i troskę o wybijającą się jakość oferowanych produktów i usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i bezkonkurencyjnej pozycji na rynku. Przyznawany jest firmom/markom, które w szczególny sposób dbają o najwyższe standardy, posiadają bezkonkurencyjne produkty i usługi szczególnie doceniane przez konsumentów, wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających odbiorców.

Serdecznie gratulujemy właścicielom nagrodzonych marek i twórcom ich sukcesu. Z ogromną przyjemnością publikujemy listę Laureatów Rodzinnej Marki Roku 2020 oraz Family Star 2020 (kolejność alfabetyczna)

Laureaci tytułu Rodzinna Marka Roku 2020


Bonatium
 

Bonatium to marka dedykowana ziołom, ciesząca się dużym uznaniem Farmaceutów oraz Pacjentów. Zioła Bonatium doskonale służą dorosłym i dzieciom.  Wyróżniają się jakością naparu, walorami smakowymi oraz bogatym aromatem. Marka Bonatium wytwarzana jest z certyfikowanych i standaryzowanych surowców.

Brak opisuE

Marka E to szeroka gama nowoczesnych środków do prania (proszki, żele, kapsułki) oraz płynów do płukania tkanin – dużo czystości, wydajności i świeżości w dobrej cenie. Produkty E, obecne na polskim rynku od lat, są przeznaczone przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Nagroda specjalna FAMILY STAR 2020

kolazjpg


InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń

InterRisk na polskim rynku obecny jest już ponad 25 lat. Spółka jest częścią istniejącego ponad 200 lat koncernu Vienna Insurance Group, który działa na obszarze 30 krajów Europy i ubezpiecza ponad 22 miliony klientów. Doceniony za ofertę ubezpieczeń zdrowotnych Antidotum Plus oraz EduPlus-ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

  Edu_Plus_finalnyjpg  

Jelp

Jelp to nie tylko hipoalergiczne środki do prania – JELP to gwarancja bezpieczeństwa. Hipoalergiczne receptury testowane dermatologicznie, subtelne zapachy, brak fosforanów, silna koncentracja produktów, biodegradowalność,  komfort i zdrowie Twoich bliskich oraz dbałość o środowisko naturalne.

5D5DC550-F480-4CAD-8DCC-90552EF2A191JPGOsada Śnieżka

Osada Śnieżka to kompleks wypoczynkowy pomiędzy pasmami górskimi Karkonoszy i Gór Izerskich, łączący typową dla apartamentów niezależność z komfortem hotelu. To miejsce dla rodzin z dziećmi, które szukają wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Osada Śnieżka to doskonały pomysł na rodzinny relaks przez cały rok!

kolazjpg


Pamso 

Pamso to renomowany producent mięsa i wędlin, którego misją jest Jednoczenie pokoleń poprzez dawanie radości dobrego jedzenia. Firma słynie z wyrobów przygotowywanych według receptur niezmienianych od pokoleń. Wyjątkowe produkty Pamso były wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych i są nieocenione podczas rodzinnych spotkań przy stole.

kolaz2jpg


Rutkowski Development

Rutkowski Development to dwupokoleniowa, rodzinna spółka z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych, apartamentowych i komercyjnych. Marka aktywnie buduje nieruchomości w całej Polsce, cenione za architekturę i udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Rutkowski_fot3jpg


Schauma

Schauma wchodzi w skład bogatego portfolio firmy Schwarzkopf & Henkel, której produkty dostępne są w 125 krajach na całym świecie. Schauma od 60 lat oferuje wysokiej jakości szampony, balsamy oraz odżywki o wegańskiej formule. Produkty marki dedykowane są wszystkim przedstawicielom segmentu rodzinnego. 

        Brak opisu       

Wszystkich Laureatów Rodzinnej Marki Roku prezentujemy tutaj:

www.rodzinnamarkaroku.pl/laureaci