Rodzinne zdrowie zamknięte w ziołach Bonatium! Poznajcie je bliżej!

Marka Bonatium dołączyła do grona Laureatów projektu Rodzinna Marka Roku oraz Zdrowa Marka Roku!

Bonatium to nowa marka ziół na polskim rynku farmaceutycznym, która szybko zyskuje uznanie Farmaceutów i Pacjentów. Bonatium to połączenie wiedzy naukowców i czynnie działających farmaceutów, wytwarzana na wyłączność Polskiej Grupy Farmaceutycznej, pełniącej również funkcję ich wyłącznego dystrybutora na polskim rynku aptecznym.


artyku_600x600_rodzinna-markajpg


Zdrowie to najważniejsza wartość dla marki Bonatium, dlatego składy wszystkich produktów zostały przygotowane w oparciu o opinię Rady Programowej Medicinae która składa się
z doświadczonych i praktykujących Farmaceutów.

Bonatium wsłuchując się w głos Pacjentów przygotowało ofertę stanowiącą idealne uzupełnienie terapii chorobowej oraz zdrowego trybu życia. W skład portfolio Bonatium wchodzi 9 podstawowych ziół: m. in. rumianek, mięta, melisa, czystek, szałwia, pokrzywa. Każdy z produktów został opracowany z myślą o Pacjentach, którzy szukają sprawdzonych, dobrych jakościowo preparatów, odpowiadających na ich potrzeby zdrowotne.


artyku_600x400_rodzinna-markajpg


Marka Bonatium to standaryzowane preparaty ziołowe, aby zagwarantować stałe i stabilne stężenia składników aktywnych. Zioła Bonatium wyróżniają się jakością naparu, walorami smakowymi oraz bogatym aromatem.

artyku_600x400_1 1jpg

Marka Bonatium wytwarzana jest z wysokiej jakości, certyfikowanych i standaryzowanych surowców, a sama produkcja odbywa się w ramach certyfikowanego zintegrowanego systemu zarządzania jakością BRC, IFS, normy ISO 9001, ISO 22000.

1300 x 777 marki pgfjpg

Opakowania ziół Bonatium można poddać w 100% recyklingowi, ponadto torebki do zaparzania, w które pakowane są zioła wykonane są z przyjaznego środowisku, biodegradowalnego materiału PLA, który nie pozostawia obcych smaków i lepiej uwalnia naturalny smak i aromat.
Linia produktów Bonatium zostanie poszerzona o kolejny asortyment w roku 2021 m.in. herbatki funkcjonalne.


Pełne portfolio marki Bonatium można znaleźć na stronie:  https://www.recepta.pl/kategorie/bonatium

Więcej informacji: www.medicinae.com.pl