Rodzinny wypoczynek jesienią? Oto gdzie warto pojechać!

Koniec lata i nadejście jesieni wcale nie musi oznaczać braku możliwości wypoczynku, i to bez konieczności wyjeżdżania zagranicę. Wręcz przeciwnie - zwłaszcza gdy temperatury w Polsce wciąż sprzyjają wojażom i urlopowi na świeżym powietrzu.

Jeśli szukacie miejsc, gdzie można cudownie odpocząć w rodzinnym gronie, koniecznie zwróćcie uwagę na malowniczo położoną Osadę Śnieżka. To jedna z prawdziwych perełek na turystycznej mapie kraju, doskonale przygotowana na przyjęcie szczególnych gości, jakimi są rodziny z dziećmi.

OSADA JESIE 1015 web L-2JPG

Znakomite położenie ( świetny dojazd samochodem z większości polskich miast) komfortowe warunki wypoczynku ( kilkadziesiąt pokoi hotelowych i kilkaset miejsc w przestronnych, kompleksowo wyposażonych apartamentach) bogata infrastruktura i zaplecze spa&wellness ( basen, sauny, jacuzzi, masaże i wiele więcej) Family Fun Center ( miejsce rozrywki, które gwarantuje moc atrakcji i świetną zabawę) a do tego pyszna, zdrowa kuchnia. Brzmi zachęcająco, prawda?

OSADA JESIE 1015 web L-1JPG

Dodatkowa dobra wiadomość? W sezonie jesiennym w jeszcze lepszych, przystępnych dla każdego cenach! Bonus: świeże górskie powietrze, brak męczących upałów i tłumów wczasowiczów (w sezonie ośrodek jest zawsze pełen gości ze wszystkich zakątków Polski)

OSADA JESIE 1015 web L-6JPG

Oto jak wygląda Pakiet Rodzinna Jesień w Osadzie Śnieżka

https://osada-sniezka.pl/oferta/rodzinnajesien-dzieckodolat12gratis-31003

Oferta dostępna w terminie 01.09.-20.12.2020r. - tylko między niedzielą a piątkiem.

  • 4 dni pobytu/3 noce w części apartamentowej lub hotelowej
  • 3 śniadania w formie bufetu (napoje w cenie)
  • 3 obiadokolacje w formie bufetu (napoje w cenie)
  • bilet wstępu dla całej rodziny do wybranej atrakcji regionu spośród: Pracownia Słodkości, Huta Szkła „Julia” w Piechowicach, Podziemia Arado w Kamiennej Górze, Bramy Czasu ,,Time Gates'' w Jeleniej Górze, Muzeum Pałac Łomnica
  • zestaw Funny Meal - lunch z zabawką dla każdego dziecka w wieku 3-12 lat
OSADA JESIE 1015 web L-5JPG

Czego można spodziewać się na miejscu? Poza świetnie przygotowanym ośrodkiem, jakim jest Osada Śnieżka, na urlopowiczów czekają trasy spacerowe i rowerowe w otoczeniu lasów i łąk w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu, wypożyczalnia sprzętu (m.in. rowery, nordic walking) piaszczyste boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, a wszystko to na ogrodzonym terenie o powierzchni prawie 7ha, pełnym terenów zielonych i ustronnych miejsc relaksu. Obiekt jest przyjazny zwierzętom, może też pochwalić się wieloma nagrodami, m.in. tytułem Rodzinna Marka Roku 2020.

kolazjpg

Urlop w Osadzie Śnieżka to także doskonała okazja aby skorzystać z wielu okolicznych atrakcji.

Osada Śnieżka to bardzo atrakcyjne miejsce do wypoczynku rodzinnego i pobytów wellness. To propozycja dla tych, którzy szukają miejsca o wysokim standardzie i niezapomnianej atmosferze. To miejsce, gdzie spędzisz z najbliższymi niezapomniane chwile i już zawsze będziesz chciał wracać.

www.osada-sniezka.pl