Sanity Rodzinną Marką Roku

Marka SANITY oferuje paletę jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny. Ich celem i misją jest produkcja i dystrybucja najwyższej jakości sprzętu do diagnostyki medycznej w trosce o zdrowie całej rodziny.

Są Polską Marką. Ich produkty cechują wysoka jakość wykonania i praktyczne, przyjazne użytkownikowi rozwiązania. Kierują się wartościami takimi jak Miłość, która ich napędza i powoduje, że stają się lepsi; Troska, która kieruje ich działaniami i zmienia spojrzenie na przedmioty codziennego użytku, oraz Pomoc, która obejmuje wszystkie, nawet drobne czynności, które wykonują dla drugiej osoby, swoich klientów, dbając o nich w każdej sytuacji.
Sanity_InhalatorBabyjpg

Dokładają wszelkich starań, aby ich produkty spełniały oczekiwania i potrzeby klientów. Starają się podnosić poziom ich wiedzy poprzez edukację zdrowotną przez stronę inhalacja.pl, na której znajdują się istotne informacje na temat inhalacji. Na ich opakowaniach znajduje się infolinia, dzięki której każdy klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu, zasięgnięcia opinii, bądź rozwiania wątpliwości dotyczących ich produktów. Ze swoimi klientami utrzymują kontakt mailowy, telefoniczny i poprzez media społecznościowe. Na bieżąco oferują im akcje promocyjne i kody rabatowe na swoje produkty. Pragną, aby ich Klienci zawsze czuli się w pełni sił i każdego dnia korzystali z życia, dlatego oferują im produkty wspomagające zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia bez względu na wiek.  
Sanity_SeniorpngW ofercie SANITY znajdują się produkty zorientowane na troskę całej rodziny – przyjazne, bezpieczne i wysokiej jakości. Dodatkową działalnością na rzecz dzieci i rodzin jest organizacja konkursów w mediach społecznościowych, gdzie nagrodami są ich produkty. Włączają się w akcje związane z placówkami takimi jak Szpitale bezpośrednio przyczyniając się do podniesienia komfortu i redukcji stresu związanego z pobytem dzieci w szpitalach np. udział w akcji „Obraz z pigułce” organizowanej przez Szpital Dziecięcy św. Ludwika w Krakowie, czy przekazanie inhalatorów na rzecz Uzdrowiska w Rabce i organizacja konkursu dla dzieci przebywających w  szpitalu. Kreatywne, nowoczesne rozwiązania jakie starają się wdrażać, mają na celu spełnianie potrzeb rodziców, ich dzieci oraz pomagają wpierać ich leczenie i pielęgnację.

Sanity_AlergiaSTOPjpg

Są prężnym, polskim wytwórcą którego sukces tkwi przede wszystkim w kompetentnym, zaangażowanym, dobrze zorganizowanym zespole ludzi. Poprzez podnoszenie kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne, udział w warsztatach i targach, starają się być na bieżąco w aktualnych trendach i możliwościach, jakimi mogą wesprzeć rozwój firmy i oferowanych produktów oraz rozwijać potencjał swoich pracowników.

Zapraszamy na stronę internetową https://sanity.pl/ i profile w mediach społecznościowych.