T-Mobile z tytułem Rodzinna Marka Roku 2018 za akcję Pomoc Mierzona Kilometrami

logo_PMKjpg

T-Mobile Polska S.A. jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując ponad 10 milionów klientów. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W portfolio usług znaleźć można ofertę skierowaną do rodzin T-Mobile dla Rodzin, a członkowie Karty Dużej Rodziny mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.  

Ponadto, wśród inicjatyw społecznych spółki, szczególne miejsce ma akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która angażuje Polaków do wspólnego pomagania. Wartością unikalną jest fakt, że dzięki prostemu mechanizmowi, uczestniczyć w niej może każdy, a rodzice mogą uwrażliwiać swoje dzieci na problemy społeczne i zachęcać do wspólnej aktywności fizycznej.

 Final_PMKjpg

Akcja ma również swój konkretny i bardzo wymierny cel – zaangażowanie uczestników i zebrane przez nich kilometry T-Mobile Polska zamienia na pieniądze, które trafiają do niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Dzięki zebranym środkom przez ostatnie pięć lat trwania akcji, pomoc otrzymało ponad 1 400 dzieci! Pieniądze przeznaczone zostały, m.in. na rehabilitację i zakup wózków inwalidzkich, a 1 000 000 złotych przekazano na dofinansowanie budowy Kliniki Rehabilitacji przy Instytucie Matki i Dziecka w Łodzi. 

http://www.t-mobile.pl

https://kilometrami.pl