Wakacje.pl Rodzinną Marką Roku 2018

logo-Wakacje-pljpg

Wakacje.pl to pierwszy polski portal turystyczny i lider agencyjnego ruchu turystycznego w Polsce, sprzedający wycieczki zagraniczne z oferty ponad 100 biur podróży. Firma prowadzi działalność w trzech kanałach dystrybucji - poprzez Internet, call center i w 127 stacjonarnych salonach sprzedaży. Razem z Wakacje.pl w podróż wyjechało już ponad 1.2 miliona turystów.

Misja firmy to pomoc w odnalezieniu wymarzonego wyjazdu wakacyjnego każdemu, kto chce spędzić wyjątkowy czas z najbliższymi – rodziną z jednym lub kilkorgiem dzieci, z niemowlakiem i/lub nastolatkiem, z każdej części Polski i z różnymi możliwościami finansowymi. Wakacje.pl cieszą się zaufaniem rodziców z pociechami w każdym wieku. Najmłodszy turysta miał w dniu zakupu zaledwie… 2 dni!

view3jpg

Za firmą przemawia blisko 20 lat doświadczenia, wypracowane w tym czasie know-how i wysoko wykwalifikowany zespół doradców. W portfolio produktowym Wakacje.pl można znaleźć oferty wypoczynku letniego, wyjazdy egzotyczne i objazdowe, a także narciarskie.

view1jpg

https://www.wakacje.pl/