Zdrowy uśmiech całej rodziny z enel-med stomatologia!

Logo-enel-med-stomatologiapng

enel-med stomatologia jest polskim liderem w dziedzinie stomatologii. Od 1993 roku oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Wyróżniają nas ludzie i doświadczenie, najwyższej technologii sprzęt oraz specjalistycznie wyposażone gabinety. Przez te lata udowodniliśmy że umiemy leczyć i troszczyć się o naszych pacjentów co jest naszą misją.

IMG_0124JPG

IMG_0136JPG

Usługi stomatologiczne realizujemy w 20 oddziałów, w 7 największych miastach: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. W 90 gabinetach i pracowniach rtg na terenie całego kraju zatrudniamy łącznie ponad 200 lekarzy stomatologów oraz ponad 100 asystentek i higienistek stomatologicznych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, pracujemy wyłącznie na nowoczesnych materiałach dzięki czemu możemy zaoferować naszym pacjentom zarówno podstawowy zakres leczenia, czyli profilaktykę stomatologiczną, leczenie zachowawcze, endodoncję, periodontologię, ale też wysokiej jakości usługi specjalistyczne: ortodoncję, implantologię, protetykę, chirurgię stom. Współpracujemy z największymi i najlepszymi laboratoriami protetycznymi, a także ortodontycznymi. Leczymy zęby pod narkozą oraz w znieczuleniu podtlenkiem azotu, zarówno osobom dorosłym, jak i najmłodszym pacjentom.

_TUC4714jpg

Świadczymy usługi stomatologiczne zarówno pacjentom prywatnym, jak i abonamentowym. Dynamicznie rozwijamy obszar stomatologii zarówno pod względem realizowanych świadczeń medycznych jak i również rozszerzamy sieć naszych gabinetów na terenie całej Polski.

 https://cm.enel.pl/stomatologia/