Anna DereszowskaAktorka filmowa, serialowa i teatralna, wokalistka, głos wielu audiobooków i dubbingów. Aktualnie odtwórczyni głównej roli w serialu komediowym "Lulu". Aktywnie działająca ambasadorka organizacji charytatywnych - od lat związana ze stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce i Organizacją Kwiat Kobiecości. Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci dzieląca swój czas między dwa domy – mazurską osadę w środku lasu i ten warszawski.Kamila Szczawińska - mama 3 dzieci, psycholożka, modelka! Pracowała dla najbardziej prestiżowych domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani i Calvin Klein. Przez wiele lat była muzą Ralpha Laurena. Uczestniczyła m.in. w Dancing with the Stars- Taniec z gwiazdami, brała udział w programie Agent - Gwiazdy w TVN oraz Fort Boyard Polska. Uwielbia podróże, pasjonatka zdrowego stylu życia.


Żaneta Kruczkowska - Od dwóch lat spełnia się jako mama cudownego synka Leonka, miłośniczka mody, od kilku lat prowadzi profil w social mediach, jest to jej praca i hobby. Na Instagramie śledzi ją 460 tys obserwujących.


Daria Ładocha - Prowadząca programów telewizyjnych i blogerka kulinarna. Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwóch wspaniałych córek, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Prowadząca międzynarodowy format Azja Express w telewizji TVN. Na Instagramie śledzi ją 168 tysięcy osób.