70 lat historii marki Schauma w trosce o włosy dorosłych i dzieci!

W gronie firm wyróżnionych za najwyższą jakość produktów, usług i rozwiązań tworzonych z myślą o rodzinie znalazła się między innymi Schauma.  

Brak opisu

Ta zaufana marka do pielęgnacji włosów już od ponad 70 lat oferuje wysokiej jakości produkty, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby wszystkich członków rodziny- dorosłych i dzieci. To właśnie ich wyjątkowe i bezkompromisowe oczekiwania przyczyniły się do stworzenia w latach 70 linii produktów poddanych surowej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Pozwoliło to dopracować do perfekcji unikatową formułę na bazie tradycyjnych składników. 
   Rodzinna_Marka_2020_Schauma_post_FB5  kopia 2jpg

Warto nadmienić, że wszystkie kosmetyki z oferty marki Schauma pozbawione są alergenów, posiadają neutralne pH dla skóry głowy oraz nie zawierają PEG-ów i siarczanów. To solidna podstawa, na której można budować poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Wyjątkowa receptura, którą wzbogacają innowacyjne rozwiązania oraz witaminy, pozwala szybko wnikać we włosy i wzmacniać je - aż po same końce. To gwarancja zdrowego wyglądu i łatwości rozczesywania, którą cenią dorośli i dzieci.  

   Rodzinna_Marka_2020_Schauma_post_FB2  kopia  kopiajpg

Otwieranie się na nowe rozwiązania, nieustanne udoskonalanie receptur przy jednoczesnym poszanowaniu mocy naturalnych składników sprawiają, że Schauma mimo upływu czasu odpowiada na oczekiwania konsumentów i od 70 lat pozostaje jedną z najchętniej wybieranych marek do pielęgnacji włosów w Polsce. Tytuł Rodzinnej Marki Roku 2020 są tego doskonałym dowodem.

Zapraszamy na stronę: https://www.rossmann.pl/szukaj?Search=schauma&Page=1&PageSize=24&PriceFrom=0&PriceTo=600