Bambino rośnie jak rodzina!


Aby być dobrą marką rodzinną, wystarczy mieć 60 lat doświadczenia, empatycznie czuć potrzeby dzieci i podzielać miłość, nadzieję oraz obawy rodziców, a także rozumieć, że rodzina cały czas się zmienia, a wraz z nią również my.

foto6png

Można powiedzieć, że marka Bambino rośnie razem z rodziną. Jest z nią od pierwszego dnia. Kiedy tylko pojawia się maleństwo, czekają na niego najdelikatniejsze kosmetyki Bambino DLA NIEMOWLĄT - do stosowania już od pierwszego dnia życia.

foto2png

Dla nieco starszych dzieci stworzyliśmy wesołą, chwilami wręcz rozbrykaną propozycję. To linia Bambino DZIECIAKI z kultowymi postaciami Bolka i Lolka, którzy bawią, uczą, rozrabiają - zaprzyjaźnili się nawet z sympatycznymi zwierzakami, które zaprosili na opakowania.

foto3png

A coś nie tylko dla dzieci? Wiadomo przecież, że w rodzinie wszyscy są ważni. Z tą myślą powstała uniwersalna linia kosmetyków Bambino RODZINA, która zaspokaja różne rodzinne potrzeby. Duże opakowania, wygodne pompki, polskie, lokalne zapachy, a w produktach kropla tego, co znamy – najczulszej oliwki Bambino! W linii Bambino RODZINA znajdziesz zarówno szampony dla mamy, która potrzebuje nawilżenia, syna, który ma problem z przetłuszczającymi się włosami, czy taty, który chciałby, aby jego włosy były mocniejsze. Pod prysznic weźmiesz żele w litrowych opakowaniach, które wystarczą dla caaałej rodziny czyściochów. A prawdziwy oddech od codziennego wariactwa zapewni kąpiel z niesamowicie pachnącymi olejkami. W Bambino znajdziesz też kremy i mydła do rąk oraz najdelikatniejsze żele do higieny intymnej.

foto5png

Wszystkie trzy linie kosmetyków Bambino: dla niemowląt, Bambino DZIECIAKI i Bambino RODZINA nieustannie się rozwijają, zachowując przy tym swój rodzinny, klasyczny i polski charakter. Jeśli dodamy do tego czułość, którą zawsze pielęgnujemy i bez której nie wyobrażamy sobie rodziny, to mamy przepis na zdobycie tytułu „Rodzinnej Marki Roku 2022”.

family_banner_1200x556_glowna_nowa_mirabelka_bez_ctapng

Więcej na: https://bambino.pl/dla-rodziny