Jelp, czyli komfort i zdrowie już od pierwszego dnia życia!

Zauważyliśmy tendencję wzrostu liczby osób borykających się z alergią. Obecnie jest to już 30% społeczeństwa. Najczęściej pojawiające się problemy skórne to wysypki, świąd, przebarwienia, a nawet atopowe zapalenie skóry. Najważniejsza w takich przypadkach jest odpowiednia profilaktyka, czyli używanie hipoalergicznych kosmetyków i detergentów.
  5D5DC550-F480-4CAD-8DCC-90552EF2A191JPG

Marka Jelp od prawie 30 lat dba o komfort oraz zdrowie już od pierwszego dnia życia. JELP to nie tylko hipoalergiczne środki do prania – JELP to gwarancja bezpieczeństwa.

•       Delikatność dla wrażliwej skóry (hipoalergiczne receptury testowane dermatologicznie)

•       Brak podrażnień układu oddechowego(Subtelne zapachy)

•       Aspekty ekologiczne (Brak fosforanów, silna koncentracja produktów, biodegradowalność)

•       Spokój i pewność wyboru (Komfort i zdrowie Twoich bliskich oraz dbanie o środowisko naturalne)

 E3115073-FAE5-49DE-B20A-DD8A9BBEBA6EJPG

Duńskie korzenie

Do najważniejszych wartości w Skandynawii można zaliczyć rodzinną tradycję, bezpieczeństwo, wysokie standardy oraz jakość. To styl życia, gdzie poszanowanie środowiska naturalnego jest równe dobru i potrzebom człowieka.

Skandynawskie produkty wyróżnia wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkowania i proekologiczne działanie na rzecz środowiska.

W Danii promuje się przemyślane podejście do zakupów i dostrzeganie szerszej perspektywy stosowanych codziennie produktów – ich oddziaływanie na zdrowie i otoczenie.

Jelp: "JESTEŚMY DUMNI Z KORZENI NASZEJ MARKI"

www.jelp.pl