Kultowa marka E - rodzinne pranie czyste jak nigdy dotąd!

Marka E jest marką dedykowaną rodzinnie, dzięki której konsumenci mogą zadbać o czystość i mieć więcej czasu dla najbliższych. E oferuje nowoczesne środki do prania oraz płyny do płukania tkanin – dużo czystości, wydajności i świeżości w dobrej cenie. Produkty są przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi, oferują wydajne pranie, aby zaoszczędzić czas na inne aktywności i przyjemności rodzinne.  

kolazjpg

Marka E już od lat oferuje nowoczesne rozwiązania, umożliwiając skuteczne pranie i płukanie dużej ilości brudnych ubrań. Jest obecna na polskim rynku już od 50. lat: pierwszym sztandarowym produktem był enzymatyczny proszek do prania E, który w latach 70. XX w. był obecny i popularny w wielu polskich domach. W kolejnych latach asortyment marki został wzbogacony o płyny do płukania tkanin, żele oraz kapsułki do prania. Tak więc marka E towarzyszy polskim rodzinom już od pół wieku, dostarczając coraz bardziej nowoczesne środki do prania i płukania tkanin. Wraz z upływem lat, asortyment marki rozszerzał się, aż do dzisiejszego bogatego portfolio łączącego różne rodzaje środków do prania (proszki, żele, kapsułki) i płyny do płukania. 
E kapsulki do kolorpngBogata gama środków do prania E wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom konsumentów. Dla osób lubiących tradycyjne rozwiązania oferujemy proszki do prania, dla tych, którzy cenią wygodę i nowoczesność - żele i kapsułki. Produkty umożliwiają skuteczne pranie dużej ilości brudnych ubrań. Działają silnie przeciwko plamom, dzięki czemu zapewniają wysoką wydajność prania.

E pyn Harmonia kwiatw 2lpng

Marka E oferuje także płyny do zmiękczania tkanin, nadające tkaninom miękkość i atrakcyjny zapach. Klasyczna linia Nectar Inspirations łączy w sobie delikatne zapachy kwiatów oraz wyjątkową miękkość. Linia Perfume Deluxe oferuje zapachy inspirowane luksusowymi perfumami, a wyselekcjonowane nuty zapachowe nadają praniu wyjątkowy aromat eleganckich perfum.
E pyn Perfume Deluxe Elegance 18Lpng

W asortymencie E nie mogło oczywiście zabraknąć linii Sensitive – proszek do prania oraz płyn do płukania tkanin dla osób o wrażliwej skórze i ze skłonnościami do alergii oraz dla ubranek dziecięcych i niemowlęcych.

E proszek Sensitive Delikatnypng

W gamie środków do prania E znajdziemy też linię Aromaterapia, w której proszki, żele i kapsułki są wzbogacone olejkami eterycznymi dla przyjemnego zapachu. Produkty z linii Aromaterapia – Malezyjska orchidea i Kwiat lotosu z Bali cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów.

E zel orchideapng

Więcej informacji na stronie: www.pranieze.pl