Mieszkaj rodzinnie! Rutkowski Development to dobry adres!

Rodzinna Marka Roku to najlepsze produkty, usługi, rozwiązania i miejsca tworzone z myślą o rodzinie.

Rutkowski Development Sp. J. to dwupokoleniowa, rodzinna spółka z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych, apartamentowych i komercyjnych. Marka aktywnie buduje nieruchomości w całej Polsce, między innymi w regionach mazowieckim, pomorskim, podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Rutkowski_fot1jpg

Inwestycje Rutkowski Development zlokalizowane są w miejscach z potencjałem lub w sąsiedztwie malowniczych zbiorników wodnych. Ciekawa, ponadczasowa architektura, idąca w parze z podwyższonym standardem, oraz dbałość o klienta, to silne fundamenty marki. Firma przywiązuje dużą wagę także do walorów krajobrazowych, dbając o harmonijne wkomponowanie osiedli w ich otoczenie i przyrodę.

Rutkowski_0jdqeyilsg2dqyiddjpg

Dynamiczny rozwój i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia powstających projektów przyczyniły się do utworzenia kolejnych spółek, skupionych wokół marki Rutkowski - RD Capital (obiekty komercyjne i zarządzenie nieruchomościami), Rutkowski Hydraulika (infrastruktura sanitarna) oraz Sobola Biel (Dzielnica Przyszłości w Suwałkach). Dwadzieścia pięć inwestycji wybudowanych lub w trakcie realizacji oraz otrzymanie licznych nagród i wyróżnień (m. in. Gazela Biznesu, Diament Forbesa czy Budowlana Firma Roku) są gwarancją jakości budowanych przez Rutkowski Development osiedli, a także bezpieczeństwa zakupu.

Rutkowski_fot3jpg

Aktualną ofertę mieszkań i apartamentów można znaleźć na stronie developera.

www.rutkowskidevelopment.pl

1 Rutkowski RMR 2020_page-0001jpg