Ubezpieczenie EduPlus- to warto wiedzieć!

Letni okres to czas, kiedy na popularności zyskują ubezpieczenia szkolne. Na rynku dostępnych jest wiele ofert związanych z tym produktem. Istotne jest jednak to, aby wybrać ubezpieczenie, które spełnia indywidualne wymagania Klientów, ale przede wszystkim chroni to, co jest w życiu najważniejsze.

Już 26 lat temu InterRisk rozpoczął swoją działalność jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeń. Tradycja dbania o środowisko oświatowe jest dla spółki niezwykle ważna. Dzięki znajomości potrzeb środowiska oświatowego ubezpieczenie szkolne w InterRisk gwarantuje kompleksową ochronę. Dodatkowo, z każdym rokiem ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się warunków. EDU Plus to produkt, który łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Jest odpowiedni dla dzieci, uczniów, studentów i ich rodziców, ale także nauczycieli i dyrektorów szkół. Zakres ochrony można dostosować do wymagań osób znajdujących się w każdej grupie wiekowej.
Edu_Plus_finalnyjpg

EDU Plus daje wybór spośród 5 opcji głównych oraz 27 opcji dodatkowych. Warianty różnią się między sobą zakresem ochrony oraz wysokością składki. Już od kilku lat InterRisk proponuje skorzystanie z Telemedycyny, czyli spotkania z lekarzem online. Tegoroczną nowością jest e-Rehabilitacja, która pozwala wykonywać ćwiczenia w zaciszu domowym pod nadzorem doświadczonego fizjoterapeuty. Od tego roku Klienci mają możliwość skorzystania z pakietu Kleszcz. Dzięki tej opcji dodatkowej zostaną pokryte koszty badań diagnostycznych, antybiotykoterapii, wizyty lekarskiej w celu usunięcia kleszcza oraz wypłacone jednorazowe świadczenie za zdiagnozowanie boreliozy.

InterRisk angażuje się także w działania, które wspierają środowisko oświatowe. Obecnie trwa projekt #WspieramyZdalneNauczanie, którego partnerami technologicznymi są Google i Cisco. W jego efekcie około 1000 szkół zostanie przeszkolonych z narzędzi pozwalających na zdalne nauczanie. Co więcej, szkoły otrzymają wsparcie techniczne już po zakończeniu szkolenia. Celem projektu jest nauka lub udoskonalenie umiejętności korzystania z narzędzi do zdalnego nauczania oraz merytoryczne przygotowania do zmiany sposobu przekazywania wiedzy.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu są prawie 2 miliony ubezpieczonych uczniów i studentów oraz tytuł Rodzinnej Marki Roku dwa lata z rzędu. Ubezpieczenie szkolne EDU Plus to nowoczesny produkt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.

 www.interisk.pl