KAMILA SZCZAWIŃSKA
MODELKA

 

Kamila Szczawińska

Supermodelka i wspaniała mama. Swoją karierę rozpoczęła we Włoszech, zwiedziła cały świat, pracując dla większości domów mody. W 2007 roku porzuciła karierę na rzecz życia rodzinnego i urodziła dwójkę dzieci. W międzyczasie ukończyła studia na kierunku Psychologia kliniczna i Psychodietetyka. Przez tęsknotę do modelingu skupiła się nad formą, aby w 2014 roku powrócić na europejskie wybiegi. Dzięki Pole Dance, zawdzięcza powrót do figury sprzed ciąży. Pokochała jeszcze bardziej aktywne spędzanie czasu, skupiając się na bieganiu, jeździe na longboardzie, pływaniu na skuterach wodnych i na wakeboardzie. Pasją próbuje zarażać rodzinę i przyjaciół.

Szczęśliwa matka Julka i Karinki, jest autorką popularnego bloga http://kamilaszczawinska.pl/

Michał Będźmirowski - Modny Tata

Michał Będźmirowski od pewnego czasu jest najpopularniejszym tatą w Polsce. To wszystko za sprawą lifestyliwego i parentingowego bloga – Modny Tata. Ojciec 2 letniego synka Bruna, oraz szczęśliwy mąż pięknej Pauliny– doktora prawa oraz radcy prawnego. Michał jest także doktorem nauk społecznych, Wykładowcą na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Jest także autorem książki „Jak być fajnym tatą i nie zwariować”.

Tata w XXI w. to nie tylko mężczyzna pracujący, to również osoba rozwijająca wachlarz swoich zainteresowań i taką osobą jest Michał.

Na co dzień wykładowca – posiada stopień doktora, jednakże praca po drugiej stronie biurka, to nie jest całe życie Będźmirowskiego. Moda, sport, kultura, kuchnia, to zainteresowania, które ewoluowały powoli przez całe życie, by właśnie teraz nabrać odpowiednich kształtów i kolorów, by móc się nimi podzielić z Wami.

Projekt Modny Tata ma na celu przełamanie aktualnie funkcjonującego stereotypu Mężczyzny i Ojca – człowieka pochłoniętego pracą, niezadbanego, pozbawionego stylu i zainteresowań.

Projekt Modny Tata, to po prostu Blog o współczesnym mężczyźnie, który został Ojcem.

www.modnytata.pl

 

MICHAŁ BĘDŹMIROWSKI
NAUCZYCIEL AKADEMICKI, BLOGER


INNE PROJEKTY